رفراندوم بلاگ

۱۳۸۳ اردیبهشت ۳۱, پنجشنبه

فحاشي در مذمت متلك


فحاشي در مذمت متلك !

"
مغز هم چيز خوبي است
...چرت و پرت بي‌محتوا
...از مغزتان استفاده کنيد
...بيماري بزرگ
... "


???
بله !
اين درفشاني‌هاي هودرخان درخشان است كه به آنها كه معتقد است به او متلك گفته اند نسبت ميدهد.به اين ميگويند موعظه با فحش ! شما بگوييد. در نظرارسالي بنده چيزي از آنچه در بالا خوانديد يافت ميشود كه اينطور كلي و فله‌اي بنده را نيز مورد عنايت خود قرار دارده ؟اين مطلب را براي حضرتش ارسال كرده‌ام‌:

در روانشناسي سياسيون يك تزي من دارم كه ميگويد(( وقتي كسي به پست ومقامي ميرسد كه از اندازه‌اش بزرگتر است خيال ميكند تنها اوست كه مي‌تواند امور را به درستي سامان دهد و دچار نوعي استبداد گرايي ميشود. و البته اين دليل سالم بودن آن شخص نيست بلكه كوچكي ذهن و بي شعوري آن فرد را ثابت ميكند ))
متاسفانه ما ايراني‌ها وضع اقتصادي‌مان در نظرات سياسي‌مان خيلي تاثير دارد. جنابعالي با اين مقاله‌ات مرا ياد افكار وعقايد دوازده سالگي‌ام انداختي كه آنموقع هم معتقد بودم راس نظام سالم است وعاملين به گوش آقا نمي رسانند ! در ينگه دنيا با خواندن يك مقاله‌ي تحليلي يكدفعه به دماغ حضرتعالي ميرسد كه بله اينطور است وآنطور و بعد پس مانده‌هاي ذهني از آن مدارس پاستوريزه كه ميرفته‌ايد هم به مدد مي‌آيد و چنين چيزي را مينويسيد كه الان ديگر يك نوجوان دوازده ساله هم قبول نميكند. اين حرفها را گفتم تا روي دلم نماند وگرنه معتقدم طبقه‌ي اجتماعي شما، اين محافظه‌كاري را به حضرتت هديه كرده و جز با گذراندن يك تجربه‌‌ي زندگي به سبك دهها مليون ايراني كه طناب اقتصاد هر روز بر گردنشان تنگ تر ميشود و يا خداي نكرده گذراندن يك شب در بازداشت ماموران ولايت همين آقاي دلسوز شما، نمي‌تواني به درك ملموسي از واقعيت برسي. حال نميدانم اين نوشته با عجز ولابه‌هاي اخير براي از فيلتر درآمدن ارتباطي دارد يا نه.

0 نظر:

ارسال یک نظر

اشتراک در نظرات پیام [Atom]پیوندهای مربوط به این پیام:

ایجاد یک پیوند

<< صفحهٔ اصلی